Konat Bilişim ve Yazılım

Firmamızın kuruluş amacı bilgi işlem ve otomasyon sistemlerinin kurulması, denetlenmesi ve bu sistemler ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesidir.

Misyonumuz;

bilgi işlem sektöründe yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz;

bilgi işlem danışmanlığı alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

Geride bıraktığımız 2022 yılı süresince daha çok kurumsal ihtiyaçlara yönelik yazılımların projenlendirilmesi, geliştirilmesi, uygulanması ve sürdürülmesi alanlarında hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde web tabanlı yazılımlar geliştiren firmamız güvenlik konusunda çözüm ortaklarıyla ekstra donanım çözümleri sunmaktadır.Arat Grup Hakkımızda

SON PROJELER

Döner Sermaye Sistemleri

KASTAMONU İL MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürlüğü ve bağlı tüm ilçe müdürlüklerinin, Konat Döner Sermaye Sistemi ile yönetimi sağlanmış ve tüm tahakkuk ve tahsilat işlemleri Konat üzerinden yapılmaya başlanmıştır.

Proje Detayları

Demirbaş Yönetim Sistemi

İŞKOLİK e-DÖNÜŞÜM

Tüm edönüşüm işlemlerinizi hızlı ve ekonomik bir şekilde çözmek isterseniz İşkolik tam size göre. Ayrıntılı bilgi için Lütfen iletişime geçiniz.

Proje Detayları

Elektronik Pazar Yönetim Sistemi

e-Pio Pazar Yeri Entegrasyonu

e-pio tüm online pazar yeri satışlarını,siparişlerini ve stoklarını tek ekran üzerinden yönetmekte ve raporlamaktadır.

Proje Detayları