Konat Bilişim ve Yazılım

Firmamızın kuruluş amacı bilgi işlem ve otomasyon sistemlerinin kurulması, denetlenmesi ve bu sistemler ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesidir.

Misyonumuz;

bilgi işlem sektöründe yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz;

bilgi işlem danışmanlığı alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

Geride bıraktığımız 2017 yılı süresince daha çok kurumsal ihtiyaçlara yönelik yazılımların projenlendirilmesi, geliştirilmesi, uygulanması ve sürdürülmesi alanlarında hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde web tabanlı yazılımlar geliştiren firmamız güvenlik konusunda çözüm ortaklarıyla ekstra donanım çözümleri sunmaktadır.Arat Grup Hakkımızda

SON PROJELER

Döner Sermaye Sistemleri

ANKARA İL MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürlüğü ve bağlı tüm ilçe müdürlüklerinin, Konat Döner Sermaye Sistemi ile yönetimi sağlanmış ve tüm tahakkuk ve tahsilat işlemleri Konat üzerinden yapılmaya başlanmıştır.

Proje Detayları

Demirbaş Yönetim Sistemi

MERSİN B. BELEDİYESİ

Büyükşehir belediyesinin envanterinde olan tüm demirbaşlar RFID etiketlerle etiklenmiş ve RFID sayım cihazlarıyla anlık sayım ve kontrol işlemleri gerçekleştirilmiştir.

Proje Detayları

Elektronik Pazar Yönetim Sistemi

Elektronik Kozmetik Aksesuar

ekamix tüm online pazar yeri satışlarını,siparişlerini ve stoklarını A-Entegre yazılımı ile yönetmekte ve raporlamaktadır.

Proje Detayları